SV BT IS NT BC VS GL VN BZ BR CT TL MH DJ GJ VL OT AG TR DB GR IL CL PH IF SM MM BH AR TM CS HD AB SB BV CV HR MS BN CJ SJ

Filiale

Calea Bucurestilor 247
Loc. Otopeni, Jud. Ilfov
Telefon: 021 300 79 06
Fax: 021 351 54 40
E-Mail: office@vait.ro

Dr. Ing. Florin Neacsu
E-Mail: florin.neacsu@vait.ro
Mobil: 0722 275 569

Piese de schimb:
Adrian Mihailescu
E-mail: adrian.mihailescu@vait.ro
Mobil: 0722 275 025

Service:
Dumitru Carabiber
E-Mail: dumitru.carabiber@vait.ro
Mobil: 0726 112 389

Loc Sanleani, Jud Arad
Telefon: 0257 381 779
Fax: 0257 381 780

Ovidiu Iancic
E-Mail: ovidiu.iancic@vait.ro 
Mobil: 0722 629 873

Daniel Ognean
E-Mail: daniel.ognean@vait.ro
Mobil: 0730 714 434

Alin Chiu
E-Mail: alin.chiu@vait.ro
Mobil: 0721 278 983

Piese de schimb
Ionica Boboi
E-Mail: ioan.boboi@vait.ro
Mobile: 0726 336 184

Service
Vasile Cecan
E-Mail: vasile.cecan@vait.ro
Mobile: 0731 497 660

Braila, DN 2 B, km 118
Jud. Braila 
Telefon: 0372 753 605
Fax: 0372 715 303

Petrica Cojocaru – GL, BR
E-Mail: petrica.cojocaru@vait.ro
Mobil: 0733 101 239

Cosmin Casuta – BZ, VN
E-Mail: cosmin.casuta@vait.ro
Mobil: 0727 732 942

Piese de schimb
Virgil Branzoi
E-Mail: virgil.branzoi@vait.ro
Mobil: 0724 202 142

Service
Adrian Olteanu
E-Mail: adrian.olteanu@vait.ro
Mobil: 0724 202 141

Loc. Stefan Voda, Km.18, DN 21
Tel.: 0372 759 988
Fax: 0372 003 488

Mihai Constantin – CL
E-Mail: mihai.constantin@vait.ro
Mobil: 0731 037 168

Valentin Kiraly – IL
E-Mail: valentin.kiraly@vait.ro
Mobil: 0726 696 475

Piese de Schimb
Lucian Musa
E-Mail: lucian.musa@vait.ro
Mobil: 0722 638 005

Service
Cristian Murariu
E-Mail: cristian.murariu@vait.ro
Mobil: 0726 363 795

Str Mihai Viteazul, nr 121/A
Loc. Carei, Jud. Satu Mare
Telefon: 0372 770 492
Fax: 0372 876 110

Liviu Micovschi – SM, MM, SJ, BH
E-Mail: liviu.micovschi@vait.ro
Mobil: 0724 214 618

Piese de schimb
Marius Lupsa
E-Mail: marius.lupsa@vait.ro
Mobil: 0730 014 960

Service
Lucian Flore
E-Mail: lucian.flore@vait.ro
Mobil: 0733 102 460

Str. Traian Vuia Nr. 206
Telefon: 0264 547 466
Fax: 0372 890 802

Florin Hadade – CJ, BN, MS, AB, SJ
E-Mail: florin.hadade@vait.ro
Mobil: 0733.109.546

Piese de schimb
Andrei Rusu
E-Mail: andrei.rusu@vait.ro
Mobil: 0733 109 767

Service
Lucian Radu
E-Mail: lucian.radu@vait.ro
Mobil: 0726 696 476

Soseaua Tulcei nr.1
Localitatea Ovidiu, Jud. Constanta
Telefon: 0241 255 133 
Fax: 0241 255 143

Razvan Stanca
E-Mail: razvan.stanca@vait.ro
Mobil: 0720 220 337

Mihai Amegica – CT, TL
E-Mail: mihai.amegica@vait.ro
Mobil: 0729 218 791

Piese de schimb
Catalin Stanef
E-Mail: catalin.stanef@vait.ro
Mobil: 0730 712 724

Alexandru Moraru
E-Mail: alexandru.moraru@vait.ro
Mobil: 0735 310 127

Service
Alexandru Chioseaua
E-Mail: alexandru.chioseaua@vait.ro
Mobil: 0723 690 777

Calea Bucuresti 125
Loc. Pielesti, Jud. Dolj
Telefon: 0251 437 734
Fax: 0372 879 544

Gabriel Ghita – GJ, DJ, MH
E-Mail: gabriel.ghita@vait.ro
Mobil: 0726 363 796

Jan-Viorel Gelu – VL, OT
E-Mail: viorel.gelu@vait.ro
Mobil: 0726 363 798

Piese de schimb
Alin Guineanu
E-Mail: alin.guineanu@vait.ro
Mobil: 0731 036 504

Service
Adrian Olteanu
E-Mail: adrian.olteanu@vait.ro
Mobil: 0724 202 141

Loc. Fratesti, Sat Remus, Jud. Giurgiu
Telefon: 0372 726 357
Fax: 0372 870 217

Vlad Atanasescu 
E-Mail: vlad.atanasescu@vait.ro
Mobil: 0733 503 353

Piese de schimb: 
George Neata

E-Mail: george.neata@vait.ro
Mobil: 0724 333 731

Service:
Iulian Hancu
E-Mail: iulian.hancu@vait.ro
Mobil: 0726 777 054

Drumul European 70
Loc. Rosiorii de Vede, Jud. Teleorman
Telefon: 0372 994 444
Fax: 0372 898 183

Cristian Dasoveanu
E-Mail: cristian.dasoveanu@vait.ro
Mobil: 0736 444 440

Piese de schimb
Danut Gindac
E-Mail: danut.gindac@vait.ro
Mobil: 0731 793 056

Service
Cornel Argesanu

E-mail: cornel.argeseanu@vait.ro
Mobil: 0728208753

Soseaua Pacurari nr.151 B, Jud. IASI Cod postal 700544
Telefon: 0372 706 874
Fax: 0372 706 869

Catalin Sava – IS, VS
E-Mail: catalin.sava@vait.ro
Mobil: 0724 599 971

Carmen Danciu – BC, NT
E-Mail: carmen.danciu@vait.ro
Mobil: 0723 801 921

Piese de schimb
Ovidiu Bejinariu
E-Mail: ovidiu.bejinariu@vait.ro
Mobil: 0727 735 561

Service
Andrei Miron
E-Mail: andrei.miron@vait.ro
Mobil: 0726 112 042

Valentin Cojocaru
E-Mail: valentin.cojocaru@vait.ro
Mobil: 0728 978 600

Piese de schimb
Adrian Mihailescu

E-Mail: adrian.mihailescu@vait.ro
Mobil: 0722 275 025

Service
Claudiu Patrascioiu

E-Mail: claudiu.patrascioiu@vait.ro
Mobil: 0728 978 590

FLORIN NEACSU
E-Mail: florin.neacsu@vait.ro
Mobil: 0722 275 569

Piese de schimb
ADRIAN MIHAILESCU

E-Mail: adrian.mihailescu@vait.ro
Mobil: 0722 275 025

Service
MARIAN FATU

E-Mail: marian.fatu@vait.ro
Mobil: 0723 280 533

Sos. Botosani-Iasi, E 58,
Loc. Zaicesti, Com. Baluseni, Jud. Botosani,
Cod postal 717031
Telefon: 0372 707 607

Petru Costescu – SV, BT
E-Mail: petru.costescu@vait.ro
Mobil: 0725 154 624

Piese de schimb
Razvan Brinzei
E-Mail: razvan.brinzei@vait.ro
Mobil: 0733 771 392

Service
Andrei Miron
E-Mail: andrei.miron@vait.ro
Mobil: 0726 112 042

NHR AGROPARTNERS
Calea Bucurestilor 247
Otopeni, Ilfov, Romania

Telefon: +40 21 30 07 906
Fax: +40 21 35 15 440

Dacă doriți să fiti la curent cu ultimele noutati referitoare la compania noastră sau sa primiti ofertele noastre, va rugam sa completati formularul de mai jos.

Numele*

Adresa de email*

Subiectul

Mesaj